Ekraanilahenduste müük

“Suurem on parem”, kirjeldab hästi LCD videoseina funktsiooni. Mitmest õhukese raamiga koosnevast ekraanist videosein on hea tasakaal suure ekraanipinna ja madala investeeringu osas.
Koosolekutel võetakse vastu olulisi samme ettevõtte edasise käekäigu osas. Esimene edukas samm peaks alati olema tõrgeteda ruumi broneerimine.

Interaktiivsed ruumibroneerimissüsteemid saab ühendada ettevõtte kalendrisüsteemiga. Süsteem kuvab ruumi hetkeseisu (sh. teema, osalejad jms).
Kui teie oluline info ei ole ajas muutuv, siis kõige kuluefektiivsem lahendus on valguskast väli- või sisetingimustesse.

Meediamaastikult pikalt kasutusel olnud äärmiselt töökindel ning madalate kuludega lahendus.
Suures linnamüras orienteerumine võib olla keeruline. Loo oma hoonest silmapaistev maamärk, mis muutub linnakodanike kohtumispaigaks.
Siseekranaidel reklaamide kuvamine on muutunud standardiks. Sisu vahetamise kiirus ja võimalus seadmeid kaughallata teeb sellest tänases kiiresti muutuvas maailmas asendamatu vahendi olulise info edastamiseks.

Kaubanduseskustes levinud lahendus, kus on võimalik luua viimane tõuge ostuotsuse tegemiseks.
LED ekraan on välimeedia tulevik. Võimalus luua piiramatu mõõtmega reklaampind ning kuvada reaalajas muutuvat sisu, annab uusi võimalusi turundajatele olulise info edastamiseks.

Led ekraanide lahendused valitakse vastavalt konkreetsele asukohale võttes arvesse kliimatingimusi, hooldusvõimalusi, ekraani vaatamiskaugust ning ka otsest päikesevalgust.Maailmas, kus meie igapäevaelu saadavad nutitelefonid on puutetundlikud majajuhid ja interaktiivsed seadmed tänu laialdastele kasutusvõimalusele ideaalseks jätkuks positiivse kliedikogemuse loomisele.

Kasutusel on kaks peamist puutetehnoloogiat – infrapuna ja mahutundlikud.
Teostame erilahendusi alates ideest või osana teie projektist

Oleme loonud ja olnud loomise juures paljude projektide juures, mis ümbritseb meie linna. Erinevate loendussüsteemide integratsioon, kontorihoonete sisekommunikatsiooni lahendused, parkimismajade vakantsuse tablood, reklaampüloonid, väljapanekud.
Megameedia Grupp