Audio-videotootmine

Digiekraanilahendused

Meie meeskond on 11 aastat tootnud reklaame digitaalsetele välimeediapindadele. Meie käe all valmivad lihtsad ja tulemust toovad digiplakatid, mis sobivad esitamiseks nii suurtel LED-ekraanidel kui ka erinevatel väikestel sise-ekraanidel.Üldjuhul on digiplakatid ilma helita, kuid soovi ja vajaduse korral valmistame reklaame ka koos audioga. Vaata näiteid meie loodud headest digiplakatitest ja võta tellimiseks meiega ühendust.

Audioreklaamid

Meie meeskond on üle 20 aasta tegelenud raadioreklaamide valmistamisega. Meie põhitiimis on neli professionaalset reklaamihäält, lisaks kümneid näitlejaid ja lugejaid, keda kasutame vastavalt kliendi soovidele. Me kasutame kõige moodsamat tehnikat ja tagame seeläbi madalate kuludega parima kvaliteedi. Kuula näiteid meie tehtud töödest ja võta täpsema hinna saamiseks ühendust. Oleme keskendunud animeeritud helindatud teleklippide tootmisele. Meie eesmärk on pakkuda kuluefektiivset ja kvaliteetset lahendust kiirete kampaaniaklippide ja tihti uuenevate sõnumite tootmiseks. Lisaks väga kvaliteetsele animatsioonile on teleklippide lahutamatuks osaks professionaalne helindus.

Pakume terviklahendust koos kiire ja asjatundliku projektijuhtimise ja ladusa asjaajamisega. Vaata näiteid meie tehtud töödest ja saada täpsema hinna saamiseks päring.

Optibet erilahendus – Spordiennustuste uus tase, milles Optibet koefitsendid Postimees online uudiste feedis on seotud konkreerse spordiga.
KFC avamiskampaania – Hästi planeeritud kampaania digiekraanidel tõi avamispäevaks kohale väga palju ootusärevuses inimesi ning sündmus saavutas suure meediatähelepanu
Neste Eesti – kujundus, mis annab nii pildis kui ka sõnas edasi reklaamitava toote parimad omadused.
Tartu Noorsotöökeskus – Lastekaitsepäeva kampaania, mis pidi toimuma väliüritusena, aga eriolukorrast tulenevalt lahendati kampaania atraktiivse digiplakatiga välimeedias.
Tartu Ülikooli Loodusmuuseum ja botaanikaaed – kuidas disaineri ja kliendi suurepärane koostöö digitaalse kanali eelised parimal moel ära kasutab.